Aktualizacja czerwiec 2017

Aktualizacja czerwiec 2017 czyli garść ogłoszeń parafialnych. Po pierwsze to przepraszam za tę zbyt długą przerwę, ale byłem naprawdę zajęty. Generalnie początek lata nie przebiegł po mojej myśli. W kwietniu miałem jechać w Beskidy, ale dostałem propozycję, której nie wypadało mi odmówić. Niestety na tym temacie poległ zarówno kwiecień jak i maj więc efekt jest taki, że dopiero teraz jestem w stanie wyjechać w Góry. Naprawdę czekam na ten wyjazd bo mam dla Was bardzo dużo ciekawych dużych testów, ale zanim je opublikuję to chcę jeszcze raz zweryfikować moje odczucia i do tego jest mi potrzebna górska jazda. O głębokiej potrzebie uwolnienia się od zapiaszczonych, zakomarzonych, zatłoczonych nizin nawet nie piszę albowiem jest to jasne jak słońce na bezchmurnym niebie.

O ile z fullem jest naprawdę dobrze to nadal szukam sztywnej ramy. Tak, mamy powtórkę z rozrywki czyli: reach 460 mm lub więcej a do tego koniecznie bez wad konstrukcyjnych i pod przednią przerzutkę. Te trzy kryteria w zupełności wystarczą do tego, że nie jestem w stanie dobrać ramy. Albo nie ma, albo za krótka albo wyłącznie pod napęd 1x. Na szczęście tym razem zmądrzałem i kraj pochodzenia nie ma już dla mnie absolutnie żadnego znaczenia. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że 9 na 10 ram jest z Chin (Tajwan to technicznie też Chiny), ale teraz nie przywiązuję już żadnej wagi do tego w którym państwie naklejają etykiety z marką.

Jeszcze w tym tygodniu mam dla Was coś bardzo fajnego czyli sposób na to jak ograniczyć wpływ słońca na rozrost glonów w systemie nawadniającym rowerzystów. Montaż jest prosty, bezinwazyjny i w pełni odwracalny. Koszt? Nie więcej niż 20 zeta ;)

A teraz wracam do odrywania dni z centymetra. Szykujcie się dużo nowych treści jeszcze w czerwcu!

Jeżeli nie chcesz przegapić żadnej aktualizacji strony Endurorider.pl zapisz się do Newslettera

Jeżeli w komentarzu podano prawdziwy adres e-mail to dostaniesz informację kiedy Twoja wypowiedź zostanie opublikowana. Pamiętaj aby sprawdzić folder SPAM.

Avatar photo

Autor: 

Twórca i założyciel Endurorider.pl Bezkompromisowy wielbiciel grubych opon i prawdziwej górskiej jazdy.

Powiązane wpisy

2 komentarzy do “Aktualizacja czerwiec 2017”

  1. Grzelczyk Krzysztof

    Życzę wielu wyjazdów w góry :)!

    1. Avatar photokamil/Endurorider.pl

      Dzięki ;)

Podziel się swoją opinią