Bukłak Platypus 2l

Używałem tego bukłaka tak długo, że straciłem rachubę od kiedy :) Wypiłem z niego kilkaset litrów płynów i poza sfatygowanym wyglądem nic mu nie dolegało. Ciężko powiedzieć co to za plastik, ale materiał jest wyjątkowo trwały i odporny. Gryzozawór (dynks do picia) wygląda jak nowy. Nie wiem kto to wymyślił, ale powinien dostać nobla – gryzak można rozebrać na części pierwsze i wyczyścić. Jedyną rzeczą, którą wymieniałem w tym zestawie była rurka, którą sam uszkodziłem (zamiennik widoczny na zdjęciach do kupienia w Obi na metry)

Uwaga: jeżeli kupujecie zamiennik rurki to KONIECZNIE musi być atestowana do zastosowań spożywczych. Rurki kupowane z sklepach auto-moto śmierdzą tak strasznie, że nie da się z nich pić a płyn nabiera obleśnego smaku.

Ponieważ jest to produkt z USiA to zapobiegliwy producent zamieścił napis, którą stroną do góry żeby układ działał. Ten czerwony zaciek który widać na zdjęciach to Nutrend malinowy, którego swego czasu nie domyłem i tak zostało :)

Bukłak zrobił się nieszczelny po kilku latach używania czyli wytrzymał naprawdę bardzo, ale to bardzo dużo. Jedyną wadą była zbyt mała pojemność tj: 2 litry oraz konstrukcja, która uniemożliwiała dokładne wymycie środka.

Pomimo tego, że bukłak jest zużyty to gryzozaworu używam nadal i uważam go za mistrzostwo świata – jest rewelacyjny.

Firma godna polecenia.

Jakość wykonania
Jakość materiału
Ustnik
Pojemność
Dostęp do środka
Trwałość
Współczynnik czadu
Cena
Average

Jeżeli nie chcesz przegapić żadnej aktualizacji strony Endurorider.pl zapisz się do Newslettera

Jeżeli w komentarzu podano prawdziwy adres e-mail to dostaniesz informację kiedy Twoja wypowiedź zostanie opublikowana. Pamiętaj aby sprawdzić folder SPAM.

Avatar photo

Autor: 

Twórca i założyciel Endurorider.pl Bezkompromisowy wielbiciel grubych opon i prawdziwej górskiej jazdy.

Powiązane wpisy

Podziel się swoją opinią