Campus Ramsey windstopper

campus_ramsey

Campus Ramsey windstopper to jedna z moich ulubionych bluz rowerowych. Można jej używać od wiosny do bardzo późnej jesieni kiedy jest już chłodno. Windstopper, jak sama nazwa wskazuje, jest od tego żeby blokować wiatr. Czynnik chłodzący wiatru to takie ładne określenie na zimne/lodowate powietrze które sprawia, że odczuwana temperatura otoczenia potrafi być dużo niższa od tego co pokazuje termometr. Tkanina oddycha, ale nie ociepla. W odpowiedniej konfiguracji (np bluzka z długim rękawem) dostajemy bardzo uniwersalny zestaw, który zapewnia komfort w chłodne i wietrzne dni.Dla mnie jest to zaleta ponieważ preferuję mieć trochę za chłodno niż za ciepło. Windstopper oddycha całkiem przyzwoicie, ale jeżeli zapnę się pod samą szyję i zaatakuje długi męczący podjazd to nie daje rady odprowadzić nadmiaru wilgoci i trzeba wspomagać się suwakiem. Kołnierz jest wysoki dzięki czemu dokładnie chroni kark i nie mamy przeciągu w tym newralgicznym miejscu.

Ramsey ma za sobą kilka lat dzielnej służby i poza awarią jednego z suwaków od kieszeni wszystko jest ok. Sam materiał jest odporny na mechaniczne uszkodzenia i nie poddał się w żadnym miejscu. Niestety bluza nie posiada wzmocnień na ramionach i widać, że była jeżdżona z plecakiem. Brakuje mi kieszonki na piersi na telefon.

Chciałbym żeby moje wszystkie ubrania były takiej jakości jak ten windstopper.

Jakość materiału
Jakość wykonania
Trwałość
Oddychalność
Czas schnięcia
Transfer zapachów
Cena
Average

Jeżeli nie chcesz przegapić żadnej aktualizacji strony Endurorider.pl zapisz się do Newslettera

Jeżeli w komentarzu podano prawdziwy adres e-mail to dostaniesz informację kiedy Twoja wypowiedź zostanie opublikowana. Pamiętaj aby sprawdzić folder SPAM.

Avatar photo

Autor: 

Twórca i założyciel Endurorider.pl Bezkompromisowy wielbiciel grubych opon i prawdziwej górskiej jazdy.

Powiązane wpisy

Podziel się swoją opinią