Campus Vesti kamizelka rowerowa

campus_vesti

Campus Vesti kamizelka rowerowa jest idealną rzeczą na zmienne warunki pogodowa. Brak rękawów sprawia, że wentylacja jest dużo lepsza a dzięki temu, że przód i tył korpusu jest chroniony materiałem to gwałtowny spadek temperatury nie skutkuje zapaleniem płuc.

campus_vesti_openVesti kupiłem przy okazji spodni Ross. Od początku bardzo mi podpasowała choć nie ukrywam, że do ideału brakuje jej siatki na plecach ale za 99 PLN (09/2009) mogę to zaakceptować.

Kolor nie należy do moich ulubionych, ale myślę o tym w ten sposób, że jeżeli kiedyś znudzi mi się jazda to mogę stanąć na skrzyżowaniu i pokierować ruchem :)campus_vesti_wwb_guard

Jakość wykonania bardzo dobra choć miejscami przebijają czarne nitki jednakże miła Pani w sklepie powiedziała żeby się nie przejmować a jak zaczną wyłazić więcej to będziemy reklamować. Materiał to WBB Guard (info na stronie campusa) Na plecach jest siatka, z przodu dwie kieszenie oraz absolutnie genialna sprawa czyli mała zapinana kieszeń na telefon etc.

Na szczęście nie jest to dedykowana kamizelka rowerowa więc na plecach nie ma żadnych debilnych kieszeni ani innego dziadostwa. Kiedy rozglądałem się za kamizelką brałem pod uwagę wersję z siatkowanymi plecami, ale teraz jestem zadowolony z tego że takiej nie mam. Dobry materiał oddycha, ale jednocześnie ociepla a siatka wyłącznie chłodzi i to po całości. W upał ok, ale co kiedy gwałtownie spada temperatura? No właśnie, może być mocno za zimno.

Podobnie jak i w windstoperze Ramsey kołnierz jest wysoki i dokładnie chroni kark. Miłym akcentem jest suwak zakończony anty zacinającą wszywką dzięki które nie przycinamy sobie skóry na brodzie w czasie zapinania. Małe a naprawdę cieszy.

Jestem bardzo ciekaw jak to będzie z Vesti a nie ukrywam, że mam wobec tego produktu duże oczekiwania.

Jakość materiału
Jakość wykonania
Trwałość
Oddychalność
Czas schnięcia
Transfer zapachów
Cena
Average

Jeżeli nie chcesz przegapić żadnej aktualizacji strony Endurorider.pl zapisz się do Newslettera

Jeżeli w komentarzu podano prawdziwy adres e-mail to dostaniesz informację kiedy Twoja wypowiedź zostanie opublikowana. Pamiętaj aby sprawdzić folder SPAM.

Avatar photo

Autor: 

Twórca i założyciel Endurorider.pl Bezkompromisowy wielbiciel grubych opon i prawdziwej górskiej jazdy.

Powiązane wpisy

Podziel się swoją opinią