Lycra Btwin

lycra btwin

Lycra Btwin to podstawowe spodenki rowerowe z linii niebieskiej. Charakteryzują się bardzo niską ceną i całkiem dobrą jakością. Pomimo tego, że obecnie lycra jest passe to warto je mieć jako zapas. Używam ich ciągle do jazdy na trenażerze oraz sporadycznie do jazdy po lesie. Niestety nie mają żadnych kieszeni więc ich użyteczność jest mocno ograniczona. Są nieodporne na uszkodzenia mechaniczne.

Niska cena = kiepski pampers. W porównaniu do lepszych produktów to jest absolutne minimum. Działa ok, nie jest nieprzyjemny ale za to mało żywotny i szybko się wyrabia. No ale ta cena…

Spodenki tego typu są obecnie wyśmiewane na każdym kroku a prawda jest taka, że jeździ się w nich bardzo wygodnie. Owszem, wygląda się nie za specjalnie, ale funkcyjnie lycra nadal ma rację bytu. Nie należy również zapominać o tym, że nadają się bardzo dobrze pod spód zwykłych szortów/spodni.

Jakość materiału
Jakość wykonania
Trwałość
Oddychalność
Czas schnięcia
Pampers
Współczynnik czadu
Cena
Average

Jeżeli nie chcesz przegapić żadnej aktualizacji strony Endurorider.pl zapisz się do Newslettera

Jeżeli w komentarzu podano prawdziwy adres e-mail to dostaniesz informację kiedy Twoja wypowiedź zostanie opublikowana. Pamiętaj aby sprawdzić folder SPAM.

Avatar photo

Autor: 

Twórca i założyciel Endurorider.pl Bezkompromisowy wielbiciel grubych opon i prawdziwej górskiej jazdy.

Powiązane wpisy

Podziel się swoją opinią