Nutrend Caffeine candy tabs

Tabletki kofeinowe z cynamonem (dla smaku…), które mają za zadania pobudzić organizm. Działają, czuć że po zjedzeniu dostajemy zastrzyk energii, ale są dużo gorsze od Carbonexa oraz są makabrycznie wstrętne w smaku. Naprawdę trzeba to wziąć pod uwagę ponieważ znakomita większość osób, którym dawałem ten produkt do spróbowania była po 10 sekundach na granicy puszczenia pawia. Ja jestem w stanie zjeść dwie, ale muszę to popić dużą ilością wody bo robi mi się niedobrze.

Jednym z weselszych zastosowań tych tabletek jest naopowiadanie komuś, że są pyszne a potem poczęstowanie go w towarzystwie i radosna obserwacja jak robi się zielono-żółty na twarzy :)

Candy tabsy sprawdzają się na rowerze, ale w tej chwili używam ich w samochodzie o ile zachodzi taka potrzeba. Nie wiem czy bardziej pobudza kofeina czy makabrycznie wstrętny smak, ale działają.

Jeżeli nie chcesz przegapić żadnej aktualizacji strony Endurorider.pl zapisz się do Newslettera

Jeżeli w komentarzu podano prawdziwy adres e-mail to dostaniesz informację kiedy Twoja wypowiedź zostanie opublikowana. Pamiętaj aby sprawdzić folder SPAM.

Avatar photo

Autor: 

Twórca i założyciel Endurorider.pl Bezkompromisowy wielbiciel grubych opon i prawdziwej górskiej jazdy.

Powiązane wpisy

Podziel się swoją opinią