Pompka do amortyzatorów Decathlon Rockrider

Pompka do amortyzatorów Decathlon Rockrider to dokładnie ta sama pompka, którą można spotkać pod różnymi nazwami. Ta z decathlonu była zdecydowanie najtańsza jak ją kupowałem. Do tej pory nie mam z nią żadnych problemów, z tym że to jest pompka wysokociśnieniowa więc pompowanie niektórych amortyzatorów wymaga uwagi i odrobiny wprawy. Jeżeli masz powietrzny amortyzator lub damper to pompka jest niezbędna żeby dobrać sobie odpowiednie ciśnienie do konkretnych warunków.

Bardzo fajnym rozwiązaniem jest możliwość odpięcia manometru oraz ruchomy wężyk ułatwiający dostanie się do zaworu powietrznego. Mając pilota xc woziłem ją ze sobą czas jakiś i nie odczuwałem dyskomfortu z powodu dodatkowego „ciężaru”.Manometr jest wyskalowany w zakresie do 300 PSI a podziałka jest co 10 PSI. Zawór upustowy zwalnia jednorazowo 5 PSI, ale można nim płynnie regulować ciśnienie czytaj spuszczać więcej na raz.Sympatyczna jest możliwość odpięcia manometru. Dzięki temu zyskujemy dużą oszczędność miejsca.

Dokładnie taką samą pompkę sprzedają producenci amortyzatorów ze swoim logo za odpowiednio większą cenę :)

Jakość materiału
Jakość wykonania
Szybkość pompowania
Trwałość
Współczynnik czadu
Cena
Average

Jeżeli nie chcesz przegapić żadnej aktualizacji strony Endurorider.pl zapisz się do Newslettera

Jeżeli w komentarzu podano prawdziwy adres e-mail to dostaniesz informację kiedy Twoja wypowiedź zostanie opublikowana. Pamiętaj aby sprawdzić folder SPAM.

Avatar photo

Autor: 

Twórca i założyciel Endurorider.pl Bezkompromisowy wielbiciel grubych opon i prawdziwej górskiej jazdy.

Powiązane wpisy

Jeden komentarz do “Pompka do amortyzatorów Decathlon Rockrider”

  1. […] SP-002AG czyli pierwszy raz kiedy Beto zawiodło mnie po całości. Historia jakich wiele czyli https://www.endurorider.pl/pompka-do-amortyzatorow-decathlon-rockrider/ zaczęła po latach służby tracić szczelność a w konsekwencji pompowanie było coraz bardziej […]

Podziel się swoją opinią