Rozdajemy saszetki Bila Sporta!

Z okazji zbliżających się Mikołajek wraz z Firmą Libella (Polska firma!) przygotowaliśmy dla Was naprawdę fajną niespodziankę:

Rozdajemy saszetki Bila Sporta! ZA DARMO!

Saszetka Bil Sport ActiveTrzeba zrobić tylko jedną rzecz a mianowicie zapisać się do Subskrypcji Endurorider.pl (Enduro Newsletter po prawej stronie ekranu) https://endurorider.pl/o-stronie/newsletter/

Test Bila Sporta https://endurorider.pl/plyn-do-prania-bil-sport-active/

Pierwsze 50 (PIĘĆDZIESIĄT) osób dostaje saszetkę najlepszego środka do prania odzieży aktywnej Bil Sport za darmo, wprost do swojej tradycyjnej skrzynki pocztowej. Szczęśliwcy dostaną e-mail z prośbą o dane do wysyłki.

Kto pierwszy ten lepszy! Rozdajemy aż do wyczerpania zapasów!

Aktualizacja 5/12/2012 17:50

Mamy jeszcze trochę saszetek więc proponuję nie czekać do ostatniej chwili :)

Aktualizacja 7/12/2012 17:33

UWAGA: rozdawnictwo KOŃCZYMY W SOBOTĘ (8/12/2012) o 20:00 Godzina rejestracji decyduje kto dostanie to co się ostało. KONIECZNIE proszę pilnować poczty (czyli sprawdzać folder SPAM) w sob/niedz ponieważ będziemy się z Wami kontaktować i prosić o dane do wysyłki. Powodzenia :)

Aktualizacja 8/12/2012 20:37

Rozdawnictwo zakończone. Dziękuję wszystkim za udział  i przypominam aby koniecznie sprawdzić foldery SPAM w poczcie ponieważ dzisiaj/jutro dostaniecie mejla z prośbą o dane do wysyłki, która ma wyjść w poniedziałek. Wobec tego proszę o natychmiastowe odpisywanie.

PS: pierwsze mejle już spływają – dzięki :)

Jeżeli nie chcesz przegapić żadnej aktualizacji strony Endurorider.pl zapisz się do Newslettera

Jeżeli w komentarzu podano prawdziwy adres e-mail to dostaniesz informację kiedy Twoja wypowiedź zostanie opublikowana. Pamiętaj aby sprawdzić folder SPAM.

Avatar photo

Autor: 

Twórca i założyciel Endurorider.pl Bezkompromisowy wielbiciel grubych opon i prawdziwej górskiej jazdy.

Powiązane wpisy

Podziel się swoją opinią