Shimano XT RD-M751

RD-M751

Shimano XT RD-M751 działa, zmienia biegi pod obciążeniem a dzięki gumowej osłonie na korpus mniej słychać jak tłucze o ramę. Komponent jest ok, ale …nie powala na kolana pod żadnym względem – po prostu funkcjonuje tak jak należy i póki co jeszcze się nie rozklekotała… co po chwili zastanowienia powinienem uznać za spory sukces biorąc pod uwagę obecne tendencje do produkcji jednorazowych części.

Nie wiem jak wyglądają oficjalne ceny, ale tą sztukę kupiłem śmiesznie tanio na aukcji jako nówkę i serdecznie polecam takie rozwiązanie. Regulacja i ustawienie obyło się bez problemu. Kółka jeszcze wyglądają jak kółka, ale ich żywotność w ciężkich warunkach nie zapowiada się jakoś dobrze.

W tym konkretnym modelu magia literek XT nie jest jakoś szczególnie odczuwalna. Na zdjęciu widać również Avida Rollamajig, który drastycznie poprawia funkcjonowanie systemu.

Jakość wykonania
Jakość materiału
Trwałość
Współczynnik czadu
Cena
Average

Jeżeli nie chcesz przegapić żadnej aktualizacji strony Endurorider.pl zapisz się do Newslettera

Jeżeli w komentarzu podano prawdziwy adres e-mail to dostaniesz informację kiedy Twoja wypowiedź zostanie opublikowana. Pamiętaj aby sprawdzić folder SPAM.

Avatar photo

Autor: 

Twórca i założyciel Endurorider.pl Bezkompromisowy wielbiciel grubych opon i prawdziwej górskiej jazdy.

Powiązane wpisy

Podziel się swoją opinią