Regulamin użytkowania

Regulamin korzystania z serwisu Endurorider.pl

  1. Dostęp do treści zawartych w serwisie Endurorider.pl jest darmowy dla wszystkich osób korzystających z  sieci Internet.
  2. Powielanie, kopiowanie, oraz wykorzystywanie zdjęć czy też jakichkolwiek innych elementów ze strony Endurorider.pl oraz grafik do celów reklamowych i handlowych bez zgody autora jest naruszeniem prawa i będzie ścigane. Wszelkie materiały graficzne oraz tekstowe opublikowane na stronie Endurorider.pl można kopiować i udostępniać wyłącznie za zgodą autora. Wszystkie teksty a także zdjęcia na tej stronie są mojego autorstwa o ile nie zaznaczono inaczej. Zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
  3. Komentarze są moderowane czyli będą opublikowane dopiero po ich zatwierdzeniu przez moderatora serwisu Endurorider.pl.
  4. Kategorycznie zabrania się umieszczania komentarzy niezgodnych z prawem, oraz zawierających odnośniki do stron z nielegalną zawartością (np. strony pornograficzne).
  5. Kategorycznie zabrania się  SPAMOWAĆ tzn. stosować kryptoreklamę, umieszczać treści niezwiązane z tematyką serwisu oraz łamiące prawo.
  6. W serwisie Endurorider.pl przywiązuję bardzo dużą wagę do jakości wypowiedzi. Prosimy o pisanie poprawnie z zachowaniem zasad ortografii i interpunkcji. Komentarze pisane niechlujnie i zawierające rażące błędy językowe nie będą publikowane.
  7. Dla osób, chciałyby być powiadamiane o aktualizacjach istnieje możliwość rejestracji  w Newsletterze.
  8. Adres e-mail podany w czasie rejestracji nie będzie udostępniany ani przekazywany osobom trzecim.
  9. Strona Endurorider.pl używa plików cookies. Dowiedz się więcej na ten temat https://www.endurorider.pl/polityka-cookies