O mnie

O mnie

Nazywam się Kamil. Jestem twórcą i założycielem strony Endurorider.pl, która w całości jest poświęcona Enduro MTB. Pierwszy raz byłem z rowerem w Górach w 1996r. i do tej pory mi się nie znudziło.

Tak jak każda osoba, która interesuje się czymś na poważnie czytałem prasę branżową i byłem bardzo podatny sugestie zawarte w testach. Dzięki temu kupiłem pierwszego fulla czyli https://www.endurorider.pl/univega-flyte-930-1999/ Radość nie trwała długo bo ok 500 km i skończyła się tak.

To doświadczenie wywarło na mnie ogromne wrażenie i od tego dnia powiedziałem marketingowemu bełkotowi NIE! Postanowiłem, że jeżeli kiedyś będę miał swoją stronę to zawsze będę pisał prawdę i nie dam się wplątać w komercyjne zależności. Nadal są to moje nadrzędne wartości. Z założenia Endurorider.pl nie jest nastawiony na zysk w związku z czym najważniejszym celem jest stała publikacja autorskich treści najwyższej jakości. Dzięki bezkompromisowemu podejściu oraz maniakalnej dociekliwości artykuły prezentowane na łamach serwisu znalazły szerokie grono odbiorców z całego świata, którzy od lat regularnie odwiedzają serwis.

Dlaczego nie ma mojego zdjęcia?

Po pierwsze: jestem nieśmiały od maleńkości. Po drugie: nigdy mi nie zależało na jakiejkolwiek formie popularności/rozpoznawalności. Po trzecie: z natury jestem introwertykiem.  Po czwarte: co się nasłuchałem o sobie od osób, które nie wiedziały z kim rozmawiają to moje. Tak mi się to spodobało, że nie zamierzam tego zmieniać ;)