Awaria licznika Sigma 1606L czyli jak dbać o klienta

Sigma 1606L o której pisałem wcześniej (https://endurorider.pl/sigma-bc1606-l/) zrobiła mi taki mały żarcik i przestała działać. Uszkodzenie było prześmieszne albowiem przestał działać górny lewy przycisk, który odpala podświetlenie…. oraz resetuje licznik czyli komputerek był bezużyteczny. Za radą grupy dyskusyjnej pl.rec.rowery napisałem do Sigmy Sport (http://sigmasport.com/en/startseite/), ale nie liczyłem na zbyt wiele. Nie miałem dowodu zakupu, rok od kupna dawno minął… Producent poprosił o wysłanie licznika do centrum serwisowego „zobaczmy co da się zrobić”.

Z radością mogę napisać, że jakkolwiek licznik budzi moje mieszane uczucia, to producent same pozytywne: dostałem nowy sprawny licznik! To jest klasa! Gdyby chcieli to spokojnie mogliby odrzucić moją „reklamację” chociażby z uwagi na brak paragonu. Ta sytuacja przekonała mnie do Sigmy i właśnie zyskali stałego klienta. Co ciekawe do oferty wrócił licznik Targa, którego protoplastę miałem i było to bardzo dobre urządzenie. Niestety obecna wersja jest naszpikowana różnymi gadżetami przez co cena jest wysoka, ale z czasem powinno być lżej na portfelu.

Wielkie podziękowania dla Sigmy za wymianę licznika na sprawny :)

Jeżeli nie chcesz przegapić żadnej aktualizacji strony Endurorider.pl zapisz się do Newslettera

Jeżeli w komentarzu podano prawdziwy adres e-mail to dostaniesz informację kiedy Twoja wypowiedź zostanie opublikowana. Pamiętaj aby sprawdzić folder SPAM.

Avatar photo

Autor: 

Twórca i założyciel Endurorider.pl Bezkompromisowy wielbiciel grubych opon i prawdziwej górskiej jazdy.

Powiązane wpisy

Podziel się swoją opinią