Pomysły na rowerowe prezenty 2015

Pomysły na rowerowe prezenty – edycja 2015! Wszystkie przedstawione propozycje są przetestowane przez mnie czyli nie jest to przypadkowa zbieranina ofert różnych sklepów. Zamiast podziału cenowego zrobiłem kilka kategorii wybierając moje ulubione przedmioty.

Prezenty warsztatowo-serwisowe

https://endurorider.pl/klucz-3w1-do-suportow-shimano-ht2-i-truvativ-gxp/ dla użytkowników systemów typu HollowTech 2.

https://endurorider.pl/prostowanie-haka-przerzutki-tylnej-instrukcja/ dla każdego kto ma wymienny hak w ramie i nie chce urwać kolejnej przerzutki.

https://endurorider.pl/przymiar-do-lancucha-z-trzymaczem/ dla osób, które wolą zawczasu wymienić sam łańcuch niż cały napęd.

https://endurorider.pl/park-tool-sw-7-klucz-do-szprych/ dla ludzi, którzy nie lubią wracać na piechotę po zaliczeniu strzała w koło.

https://endurorider.pl/topeak-super-chain-tool-skuwacz-lancucha/ scyzoryk rowerowy, który posiada wszystko co niezbędne oraz klucz 8mm.

https://endurorider.pl/topeak-super-chain-tool-skuwacz-lancucha/ najfajniejszy skuwacz łańcucha jakiego używałem do tej pory. Są części zamienne!

https://endurorider.pl/park-tool-gsc-1-gearclean-szczotka-do-czyszczenia-napedu/ mała rzecz a cieszy i bardzo pomaga kiedy w końcu nadchodzi dzień w którym bez mycia się nie obejdzie.

https://endurorider.pl/rowerowy-stojak-serwisowy-velomann-bike-trim-v-2500/ stojak serwisowy, który zmienia relację z Twoim rowerem w coś pięknego.

Chemia rowerowa

https://endurorider.pl/2015/10/prolube-epx-bio-premium-smar-czerwony-ep/ wszystko czego chcesz od smaru czyli: jakość, duża ilość oraz dobra cena. Do tego jest biodegradowalny!

https://endurorider.pl/uszczelniacz-do-detek-oko-x-treme/ oraz https://endurorider.pl/uszczelniacz-do-detek-oko-puncture-free/ najprostszy na świecie sposób, aby wyeliminować przebite dętki.

https://endurorider.pl/2014/12/olej-do-lancucha-zefal-wet-lube/ biodegradowalny olej, który daje radę w najgorszych warunkach a jednocześnie nie sprawia problemów w czasie mycia napędu.

Układ hamulcowy

https://endurorider.pl/przewody-w-oplocie-stalowym-unex-ultra/ dzięki dostępności małych części nie jest to jednorazowy zestaw. Pod względem jakości bije na głowę znakomitą większość fabrycznych przewodów.

https://endurorider.pl/plywajace-tarcze-hamulcowe-icestop/ śliczne i bardzo skutecznie rozpraszające ciepło tarcze hamulcowe.

https://endurorider.pl/zacisk-hamulca-shimano-saint-br-m810/ do kompletu z https://endurorider.pl/dzwignia-hamulca-shimano-zee-bl-m640/ – dzika moc pod pełną kontrolą a do tego w bardzo przyzwoitej cenie.

Pozostałe komponenty

https://endurorider.pl/cst-rock-hawk/ wszystko czego chcesz od terenowej opony za cenę znacznie niższą niż u konkurencji. Nie przejmujcie się obecnymi problemami z dostępnością – za chwilę sytuacji ulegnie znacznej poprawie :)

https://endurorider.pl/2014/12/siodlo-dartmoor-trail/ komfortowy wół roboczy, który nie chce wykazać żadnych oznak zużycia bez względu na to ile razy był topiony w błocie.

https://endurorider.pl/deuter-thermo-bag-3l-torba-termiczna-na-buklak/ aby picie było chłodne w lato i ciepłe w zimę czyli precz z klimatem umiarkowanym przejściowym!

https://endurorider.pl/accent-bb-ex-pro/ wkład suportu ze standardowymi łożyskami, które bez problemu dają się wymienić.

https://endurorider.pl/accent-shift-supreme-zestaw-przerzutkowy/ kompletny szczelny zestaw, który jest łatwiejszy w serwisowaniu niż pancerz w jednym kawałku.

https://endurorider.pl/chwyty-kierownicy-dartmoor-roots/ chwyty kierownicy do których nie trzeba zakładać rękawiczek.

https://endurorider.pl/rst-storm-air-ocr/ 36mm+20mm@160mm czyli jeden z niewielu amortyzatorów, który nie został ofiarą down sizingu dzięki czemu jest naprawdę sztywny bocznie. Tłumi bardzo dobrze dobrze oraz jest łatwy w serwisowaniu.

https://endurorider.pl/wieszak-do-roweru-xxl/ w ten wieszak na luzie wchodzi koło z oponą 2,5″ więc w końcu nie trzeba się szarpać za każdym razem kiedy chcesz zdjąć/założyć rower.

Jeżeli nie chcesz przegapić żadnej aktualizacji strony Endurorider.pl zapisz się do Newslettera

Jeżeli w komentarzu podano prawdziwy adres e-mail to dostaniesz informację kiedy Twoja wypowiedź zostanie opublikowana. Pamiętaj aby sprawdzić folder SPAM.

Avatar photo

Autor: 

Twórca i założyciel Endurorider.pl Bezkompromisowy wielbiciel grubych opon i prawdziwej górskiej jazdy.

Powiązane wpisy

Podziel się swoją opinią