Wszystkiego najlepszego z okazji Wielkanocy 2018!
Powiązane wpisy
-
Czym pomalować podłogę w garażu?
Po pomalowaniu dedykowaną farbą posadzki w garażu w końcu mogę napisać, że mam moją wymarzoną podłogę! Opisuje wszystko krok po... -
Życzenia Noworoczne 2025
No i mamy nowy rok! Co dalej? -
Aktualizacja 24 11 2024
Szybka wrzutka z aktualnej sytuacji. -
Endurorider.pl 1.7
Opóźniona aktualizacja, ale już mówię co i jak w tej chwili wygląda. -
Ostateczna rozgrywka z Aliexpress
Stało się! Zobaczymy co z tego będzie! -
Organizery z Action oraz Pepco
Organizery na małe i średnie części z Action oraz Pepco pomagają zapanować nad chaosem :)

No to białego poniedziałku i odrobiny błota przez cały rok.
Jak najdłuższych ścieżek…
Dzięki :) Dzisiaj padał śnieg i chyba będzie przymrozek, ale zamiast zimy spodziewam się błota ;)
THX ;) to było piękne…..
Dzięki :)