Oświetlenie pozycyjne Author Shot

autor shot

Author Shot to oświetlenie pozycyjne. Są to małe lampki diodowe, które zakładamy na kierownicę i sztycę. Ich zadaniem jest uzmysłowienie innym użytkownikom dróg, że porusza się po nich rower. Lampki świecą bardzo dobrze, są małe, lekkie i warto je zawsze mieć przy sobie. Pracują w dwóch trybach świecenie: ciągłym i przerywanym. Są nieodzowne w czasie wieczornych jazd. Przedniej można z powodzeniem używać jako awaryjnej „latarki”.

UWAGA: to jest oświetlenie pozycyjne, które nie służy do oświetlania drogi. Przednia lampka, w ciągłym trybie świecenia, rzuca jedynie plamkę światła tuż przed rower.

Jakość materiału
Mocowanie
Zużycie energii
Szczelność
Współczynnik czadu
Cena
Average

Aktualizacja 13/08/2009

Test tylnej lampki dobiegł końca…. bo ją zgubiłem. Niestety co to rewelacyjnie sprawdza się z przodu z tyłu okazało się niewypałem. Za pierwszym razem trafiłem sztycą w furtkę i zerwałem opaskę a za drugim razem opaska sama pękła i tyle widziałem lampkę. Usłyszałem, że coś upadło ale jak zajarzyłem co to już było dużo za późno.

Lampka jest świetna jeżeli chodzi o kompaktowe wymiary i jakość świecenia, ale niestety takie mocowanie nie jest zbyt fajne. Drugim problemem jest to że lampka jest skierowana w dół ( w zależności od kąta rury podsiodłowej ) i praktycznie nie da się nigdzie indziej zamocować bez mega cudowania.

Tylnego Shota polecam jako dobry produkt ale dla ludzi, którzy delikatnej obchodzą się ze sprzętem :)

Jeżeli nie chcesz przegapić żadnej aktualizacji strony Endurorider.pl zapisz się do Newslettera

Jeżeli w komentarzu podano prawdziwy adres e-mail to dostaniesz informację kiedy Twoja wypowiedź zostanie opublikowana. Pamiętaj aby sprawdzić folder SPAM.

Avatar photo

Autor: 

Twórca i założyciel Endurorider.pl Bezkompromisowy wielbiciel grubych opon i prawdziwej górskiej jazdy.

Powiązane wpisy

Podziel się swoją opinią